Відділення — Ужгородська філія Львівського медичного фахового коледжу "Монада""

Відділення

Ужгородська філія
Львівського медичного фахового коледжу «Монада»:


 

МЕДСЕСТРИНСТВО
Кваліфікація «Фельдшер» — проводить загальне і клінічне обстеження хворих. Здійснює постановку попереднього діагнозу щодо гострих та хронічних захворювань органів та систем людини. Фельдшер повинен бути підготовленим для надання долікарської лікувально-профілактичної, першої невідкладної медичної допомоги при гострих захворюваннях і нещасних випадках та роботи не здоровпунктах, станціях швидкої медичної допомоги, у фельдшерсько-акушерських пунктах, лікувально-профілактичних установах на посадах медичної сестри, фельдшера.
Можуть займати первинні посади: фельдшер на морських і річкових суднах, фельдшер станції (відділення) швидкої допомоги, фельдшер ФАПу, фельдшер здоровпункту промислового підприємства, медична сестра, акушерка, масажист, косметолог.
Форма навчання денна.

ФАРМАЦІЯ, ПРОМИСЛОВА ФАРМАЦІЯ
Кваліфікація «Фармацевт» — спеціаліст призначається для роботи в  аптеках, аптечних складах, контрольно-аналітичних лабораторіях, фармацевтичних фабриках і виробництвах, на підприємствах хіміко-технологічної промисловості, в органах управління фармацевтичної служби, фармацевтичних фірмах, підрозділах державної служби України лікарських засобів, науково-дослідницьких інститутах й навчальних закладах. Організовує роботу відділу безрецептурного продажу ліків, приймає і реалізовує лікарські засоби, виготовляє лікарські форми за індивідуальними рецептами, заготовляє лікарську сировину, здійснює первинний облік господарських операцій, проводить інвентаризацію товарно-матеріальних цінностей.
Форма навчання денна.

ФАРМАЦІЯ, ПРОМИСЛОВА ФАРМАЦІЯ (заочна форма)

Ужгородська філія Львівського медичного фахового коледжу «Медик»►►►

Віннічук М.М. — директор Ужгородської філії Львівського медичного фахового коледжу «Монада»